Lake Side Residence Čierna Voda 26.11.2022


Poradie Meno Kategória Klub Trať Čas Body
4. Štefek Miloš Muži starší ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:34,80 34
1. Nyáry Richard Muži mladší TopRunDS 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 15:56,19 169
3. Bartal Michal Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:26,90 31
1. Fillová Dagmar Ženy mladšie ĽMVVoda 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:04,15 49
5. Leskova Andrea Ženy staršie SPOK 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:36,80 25
1. Klimová Kristina Ženy mladšie TopRunDS 50m, Prsia, Stojatá voda 00:54,56 20
2. Tősér Alexander Muži mladší TopRunDS 50m, Prsia, Stojatá voda 01:00,56 18
3. Krajčovič Vladimír Muži starší SenĽM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:31,60 46
2. Plavec Peter Muži mladší SPF DS 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 16:18,86 166
1. Mogyorósiová Patrícia Ženy mladšie TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:04,20 8
6. Szabó Lukáš Muži mladší NOS 50m, Prsia, Stojatá voda 01:09,00 10
3. Krajčovič Vladimír Muži starší SenĽM 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:51,42 14
9. Szabó Lukáš Muži mladší NOS 100m, Prsia, Stojatá voda 02:22,96 19
3. Hošeková Katarína Ženy mladšie PĽM 100m, Prsia, Stojatá voda 02:06,70 28
1. Klinčúch Roman Muži starší OzPM 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:49,52 18
1. Černá Lucia Juniori OzPM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:14,20 16
5. Demčák Viliam Muži mladší VraVy 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 12:29,38 86
6. Slabý Blažej Muži starší ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 04:15,90 16
7. SchöneckerováKováčová Eva Ženy mladšie DelZP 100m, Prsia, Stojatá voda 02:28,99 16
8. Tomeček Róbert Muži mladší VITALE 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:26,11 10
7. Tomeček Róbert Muži mladší VITALE 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:59,80 19
2. Bartal Michal Muži mladší TopRunDS 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 14:38,53 123
3. Dubovský Ľuboš Muži starší ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:32,66 37
1. Klimová Kristina Ženy mladšie TopRunDS 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 19:42,80 160
1. Klinčúch Roman Muži starší OzPM 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 11:02,57 107
5. Kubín Miloš Muži starší OzPM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 07:38,40 40
1. Pék Dezider Muži mladší SPF DS 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 13:03,53 126
2. Hajdiaková Darina Ženy staršie DelZP 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 08:05,70 43
7. Slabý Blažej Muži starší ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 02:28,87 8
4. Arbet Lukáš Muži mladší DelZP 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 21:48,00 160
2. Pastorková Michaela Ženy mladšie TučZA 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 20:09,06 120
7. Záriš Dušan Muži starší ĽMBA 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 14:19,02 89
1. Hošeková Katarína Ženy mladšie PĽM 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 12:02,68 80
5. Šimko Marián Muži starší TatrOt 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:36,53 31
4. Pečenka Ladislav Muži starší ĽMBA 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:40,85 43
1. Černá Lucia Juniori OzPM 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 08:37,00 80
3. Demčák Pavol Muži mladší VraVy 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 16:55,37 120
5. Mocsiová Zuzana Ženy mladšie 50m, Prsia, Stojatá voda 01:09,80 12
2. Vadoczová Valentína Ženy mladšie ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:04,50 31
4. Taric Ladislav Muži mladší TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:43,99 18
1. Gálffy Tibor Muži starší TopRunDS 100m, Prsia, Stojatá voda 01:53,82 31
4. SchöneckerováKováčová Eva Ženy mladšie DelZP 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 07:07,70 40
3. Gálffy Tibor Muži starší TopRunDS 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 11:29,30 101
1. Chudá Tatiana Ženy staršie VITALE 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 16:52,03 163
3. Vadoczová Valentína Ženy mladšie ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 01:03,50 16
7. Nágl Martin Muži mladší ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:24,45 8
10. Slabý Blažej Muži starší ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 03:26,20 16
6. Slabý Blažej Muži starší ĽMVVoda 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:57,69 8
2. Leskova Andrea Ženy staršie SPOK 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 21:54,93 123
3. Dluhoš Viktor Muži mladší VITALE 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 16:44,24 163
5. Arbet Lukáš Muži mladší DelZP 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:38,70 25
2. Tonhajzer Vojtech Muži starší PohrĽM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:30,15 40
2. Pauco Vladimir Muži mladší DelZP 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:20,56 34
1. Thier Štefan Muži mladší ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 00:58,75 20
3. Nemesova Katarina Ženy mladšie SPOK 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 03:18,90 16
8. Chladný Marek Muži mladší ĽMVVoda 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:00,51 52
4. Šugár Martin Muži starší ĽMBA 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 25:46,30 163
10. Novák Roman Muži starší VITALE 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 15:10,23 80
1. Jurištová Lucia Ženy mladšie ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:49,90 22
5. Laca Roman Muži starší ĽMZob 50m, Prsia, Stojatá voda 01:29,86 12
6. Čapliar Rastislav Muži starší TurNa 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:47,80 28
1. Rizman Ivor Muži starší TučZA 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:05,00 52
7. Szabo Martin Muži mladší ĽMVVoda 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:06,92 12
9. Misovic Vojtech Muži starší ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:33,28 19
3. Frolo Ľubomír Muži mladší OzPM 100m, Prsia, Stojatá voda 01:48,29 37
5. Krošlák Boris Muži starší ĽMBA 100m, Prsia, Stojatá voda 03:01,05 19
1. Babala Stanislav Muži starší ĽMZob 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 18:08,27 120
8. Obložinská Darina Ženy staršie 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 03:35,46 16
9. Šoltýs Jaroslav Muži mladší DelZP 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:14,66 49
3. Mogyorósiová Patrícia Ženy mladšie TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:40,15 43
10. Trenčanský Peter Muži mladší ĽMBA 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:18,23 46
1. Nagyová Magdaléna Ženy staršie TurNa 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 20:47,25 126
3. Dávidová Lýdia Ženy staršie ĽMVVoda 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 03:08,60 8
3. Matej Jozef Muži starší TNT 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 25:11,02 166
5. Novák Roman Muži starší VITALE 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:16,15 10
4. Šimko Marián Muži starší TatrOt 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 11:56,70 98
4. Wursterová Lenka Ženy mladšie ĽMBA 100m, Prsia, Stojatá voda 02:08,03 25
1. Blažek Michal Juniori ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 01:15,30 8
8. Kirschner Alexander Muži starší ĽMVVoda 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 15:08,42 86
4. Chladný Marek Muži mladší ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 01:04,13 14
5. Jambrich Ludo Muži starší TučZA 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 12:22,22 95
5. Guoth Alexander Muži mladší TopRunDS 50m, Prsia, Stojatá voda 01:05,90 12
1. Rizman Ivor Muži starší TučZA 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:27,50 43
3. Kubaščík Marian Muži starší NOS 50m, Prsia, Stojatá voda 01:05,80 16
6. Brunáriová Anna Ženy mladšie ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:25,70 10
4. Kozelková Katarína Ženy staršie ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:29,80 28
2. Kozelková Katarína Ženy staršie ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:29,10 22
2. Tonhajzer Vojtech Muži starší PohrĽM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:19,15 49
3. Orosová Martina Ženy staršie ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:17,63 31
2. Obložinská Darina Ženy staršie 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:07,99 10
1. Šugár Martin Muži starší ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 00:59,56 20
3. Staudtová Katarína Ženy staršie ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:35,41 19
6. Staudtová Katarína Ženy staršie ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:42,69 22
4. Černý Jaroslav Muži mladší OzPM 100m, Prsia, Stojatá voda 01:59,26 34
1. Čapliar Rastislav Muži starší TurNa 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 21:53,08 172
6. Blažek Peter Muži mladší ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:02,82 28
2. Papež Vlastimil Muži starší TatrOt 50m, Prsia, Stojatá voda 01:04,60 18
6. Hlásnik Miroslav Muži starší ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:34,60 10
1. Orosová Martina Ženy staršie ĽMVVoda 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 07:01,15 46
4. Šeminská Stanislava Ženy staršie ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 03:01,55 16
2. Jalč Lukáš Muži mladší VraVy 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:36,28 22
2. Bednarikova Andrea Ženy mladšie ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:00,30 18
8. Trokan Boris Muži mladší ĽMBA 100m, Prsia, Stojatá voda 02:10,83 22
6. Crkonova Linda Ženy mladšie ĽMBA 100m, Prsia, Stojatá voda 02:12,92 19
1. Hollý Jakub Muži mladší ĽMZob 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 04:40,37 73
2. Švantnerová Zdeňka Ženy staršie TNT 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 14:12,51 80
3. Kubaščík Marian Muži starší NOS 100m, Prsia, Stojatá voda 02:11,40 25
2. Šeminský Ján Muži starší ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:01,02 28
6. Steiner Alexander Muži mladší TurNa 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 12:33,51 83
3. Holič Pavol Muži mladší TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:42,90 20
9. Toidze Levan Muži mladší TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:28,79 8
2. Mináriková Radka Ženy mladšie SenĽM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:35,05 19
9. Polák Ján Muži starší TNT 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 15:09,70 83
8. Polák Ján Muži starší TNT 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:32,75 22
2. Macková Michaela Ženy mladšie PohrĽM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:31,50 46
5. Šoltýs Jaroslav Muži mladší DelZP 100m, Prsia, Stojatá voda 02:01,99 31
3. Tichá Ivona Ženy staršie VITALE 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 08:06,15 40
8. Szabo Martin Muži mladší ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:31,70 16
3. Čapliarova Dana Ženy staršie TurNa 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 22:07,79 120
7. Žondová Natália Ženy staršie TatrOt 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 03:06,53 19
1. Mečiar Martin Muži mladší VITALE 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 09:15,65 98
7. Jambrich Ludo Muži starší TučZA 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:51,45 25
2. Ležovičová Eva Ženy staršie VITALE 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:02,79 34
12. Marton Rastislav Muži mladší TatrOt 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 07:08,52 40
2. Ležovičová Eva Ženy staršie VITALE 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 26:01,40 160
1. Šucová Zuzana Ženy staršie TatrOt 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 12:21,52 83
11. Guoth Alexander Muži mladší TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:36,00 43
1. Ivanicsová Anikó Ženy staršie 50m, Prsia, Stojatá voda 01:13,26 12
6. Demčák Viliam Muži mladší VraVy 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:57,29 22
1. Kabilová Ivona Ženy staršie 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:28,07 12
1. Ivanicsová Anikó Ženy staršie 100m, Prsia, Stojatá voda 02:28,45 25
4. Polívka Ervín Muži starší SenĽM 50m, Prsia, Stojatá voda 01:06,60 14
7. Thierová Ľubica Ženy mladšie ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:30,50 8
2. Kukučka Karol Muži starší OzPM 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:51,02 16
4. Polívka Ervín Muži starší SenĽM 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:05,52 12
3. Košecký Marek Muži mladší KosZP 50m, Prsia, Stojatá voda 01:01,60 16
1. Slezáková Lucia Ženy staršie SenĽM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:35,56 37
7. Holub Viktor Muži mladší VraVy 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 15:10,32 80
5. Macková Michaela Ženy mladšie PohrĽM 100m, Prsia, Stojatá voda 02:11,56 22
1. Hollý Jakub Muži mladší ĽMZob 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:35,35 24
1. Mečiar Martin Muži mladší VITALE 100m, Prsia, Stojatá voda 01:33,99 43
5. Šeminský Ján Muži starší ĽMVVoda 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 26:29,17 160
10. Janega Viliam Muži mladší ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:23,40 16
4. Bartal Kamil Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:29,48 28
3. Žondová Natália Ženy staršie TatrOt 50m, Prsia, Stojatá voda 01:42,00 8
1. Lukovicsová Olívia Juniori 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:29,18 8
1. Orihelová Martina Ženy mladšie VITALE 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 15:06,42 123
6. Janega Viliam Muži mladší ĽMVVoda 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:04,99 14
3. Pék Ondrej Muži mladší SPF DS 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 10:03,14 92
4. Kubín Miloš Muži starší OzPM 100m, Prsia, Stojatá voda 02:31,62 22
1. Fillová Dagmar Ženy mladšie ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 01:56,70 34
5. Marton Rastislav Muži mladší TatrOt 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:48,52 16
7. Tomko Rastislav Muži mladší ĽMBA 100m, Prsia, Stojatá voda 02:08,45 25
2. Karell Miloš Muži mladší TNT 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 09:52,00 95
2. Sobotka Roman Muži starší VITALE 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 23:22,39 169
2. Farkas Gabor Muži mladší SPF DS 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:07,77 70
2. Kukučka Karol Muži starší OzPM 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 11:14,32 104
6. Papež Vlastimil Muži starší TatrOt 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 14:01,10 92
2. Jalč Lukáš Muži mladší VraVy 100m, Prsia, Stojatá voda 01:35,70 40
4. Košecký Marek Muži mladší KosZP 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 12:12,80 89
3. Bartal Kamil Muži mladší TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:08,34 67
4. Frolo Ľubomír Muži mladší OzPM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:12,10 64
5. Taric Ladislav Muži mladší TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:16,28 61
6. Tősér Alexander Muži mladší TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:20,84 58
7. Holič Pavol Muži mladší TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:40,17 55
1. Nyáry Richard Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:13,46 37
4. Pastorková Michaela Ženy mladšie TučZA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:04,20 14
2. Modravá Emilia Ženy staršie SPOK 50m, Prsia, Stojatá voda 01:37,48 10
Poradie Meno Kategória Klub Trať Čas Body

Nastavenia cookies

Na našom webe používáme cookies.

Niektoré z nich sú k fungovaniu stránok potrebné, ale o ostatných môžete rozhodnúť sami.