Mestská plaváreň Žilina, Vysokoškolákov 8 05.11.2022


Poradie Meno Kategória Klub Trať Čas Body
1. Koniarová Magdaléna Ženy staršie KošTu 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:18,05 19
2. Chladný Marek Muži mladší ĽMVVoda 50m, Prsia, Bazén 00:52,56 12
2. Švantnerová Zdeňka Ženy staršie TNT 250m, Voľný spôsob, Bazén 07:03,00 43
9. Guoth Alexander Muži mladší TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Bazén 05:58,00 40
6. Mičic Peter Muži starší TučZA 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:48,64 31
4. Tősér Alexander Muži mladší TopRunDS 100m, Prsia, Bazén 01:56,52 31
1. Ivanicsová Anikó Ženy staršie TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Bazén 01:03,62 8
2. Ležovičová Lucia Ženy mladšie VITALE 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:39,35 28
3. Frolo Ľubomír Muži mladší OzPM 100m, Prsia, Bazén 01:49,24 34
7. Chladný Marek Muži mladší ĽMVVoda 100m, Prsia, Bazén 02:02,13 22
5. Tősér Alexander Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:26,78 52
15. Ondráš Peter Muži mladší TučZA 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:06,30 22
4. Tősér Alexander Muži mladší TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Bazén 00:36,95 10
1. Šeminský Ján Muži starší ĽMVVoda 750m, Voľný spôsob, Bazén 16:21,00 123
9. Vadocz Stefan Muži starší ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:24,95 22
5. Pajger Kifer Edina Ženy mladšie TopRunDS 50m, Prsia, Bazén 00:58,76 10
1. Klinčúch Roman Muži starší OzPM 250m, Voľný spôsob, Bazén 04:43,00 52
2. Hošeková Katarína Ženy mladšie PĽM 250m, Voľný spôsob, Bazén 05:35,00 52
7. Miklovič Peter Muži mladší NOS 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:27,34 46
4. Florova Alexandra Ženy mladšie VITALE 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:29,00 22
7. Taric Ladislav Muži mladší TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Bazén 05:15,00 46
1. Ležovičová Eva Ženy staršie VITALE 750m, Voľný spôsob, Bazén 16:41,00 120
11. Mičák Jozef Muži starší 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:34,20 16
10. Vanko Ivan Muži starší NOS 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:33,68 19
16. Stankanič Pavol Muži mladší 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:28,30 19
2. Hošeková Katarína Ženy mladšie PĽM 100m, Prsia, Bazén 02:06,03 34
2. Gálffy Tibor Muži starší TopRunDS 50m, Prsia, Bazén 00:49,20 12
3. Tupa Gabriela Ženy mladšie 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:50,39 25
6. Steinerová Veronika Ženy mladšie TurNa 100m, Voľný spôsob, Bazén 03:06,89 16
2. Gálffy Tibor Muži starší TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Bazén 04:43,00 52
1. Dluhoš Viktor Muži mladší VITALE 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:05,91 64
5. Panisová Katarína Ženy mladšie TučZA 100m, Prsia, Bazén 02:17,02 25
3. Klinčúch Roman Muži starší OzPM 50m, Prsia, Bazén 00:54,62 10
3. Košecký Marek Muži mladší KosZP 750m, Voľný spôsob, Bazén 17:41,00 120
1. Rusnakova Michaela Ženy mladšie VITALE 250m, Voľný spôsob, Bazén 04:18,00 55
1. Mečiar Martin Muži mladší VITALE 100m, Prsia, Bazén 01:33,08 40
1. Chudá Tatiana Ženy staršie VITALE 1000m, Voľný spôsob, Bazén 17:44,00 163
1. Klimová Kristina Ženy mladšie TopRunDS 750m, Voľný spôsob, Bazén 13:51,00 120
2. Ležovičová Eva Ženy staršie VITALE 100m, Prsia, Bazén 02:11,24 22
1. Lupták Marcel Muži mladší SĽM BB 50m, Voľný spôsob, Bazén 00:30,02 16
3. Hajdiaková Darina Ženy staršie DelZP 250m, Voľný spôsob, Bazén 07:55,00 40
2. Mečiar Martin Muži mladší VITALE 250m, Voľný spôsob, Bazén 03:47,00 61
5. Plšková Zuzana Ženy mladšie TNT 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:56,70 19
1. Bartal Michal Muži mladší TopRunDS 500m, Voľný spôsob, Bazén 08:41,00 86
2. Klimová Kristina Ženy mladšie TopRunDS 50m, Prsia, Bazén 00:48,95 16
2. Krajčovič Vladimír Muži starší SenĽM 750m, Voľný spôsob, Bazén 17:05,00 120
14. Kontrík Jaroslav Muži mladší KraMrož 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:00,10 25
1. Čapliar Rastislav Muži starší TurNa 1000m, Voľný spôsob, Bazén 21:12,00 166
3. Guoth Alexander Muži mladší TopRunDS 50m, Prsia, Bazén 00:59,26 10
1. Orihelová Martina Ženy mladšie VITALE 500m, Voľný spôsob, Bazén 09:09,00 89
6. Bartal Michal Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:27,24 49
4. Kirschner Alexander Muži starší ĽMVVoda 500m, Voľný spôsob, Bazén 15:05,00 80
8. Demčák Viliam Muži mladší VraVy 250m, Voľný spôsob, Bazén 05:34,00 43
3. Taric Ladislav Muži mladší TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Bazén 00:36,10 12
4. Krajčovič Vladimír Muži starší SenĽM 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:40,88 37
3. Čapliarová Danka Ženy staršie TurNa 500m, Voľný spôsob, Bazén 16:01,00 80
1. Dluhoš Viktor Muži mladší VITALE 750m, Voľný spôsob, Bazén 11:32,00 126
3. Šimko Marián Muži starší TatrOt 500m, Voľný spôsob, Bazén 10:50,00 83
4. Pajger Kifer Edina Ženy mladšie TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Bazén 01:12,18 8
2. Pék Ondrej Muži mladší SPF DS 500m, Voľný spôsob, Bazén 09:06,00 83
2. Fillová Dagmar Ženy mladšie ĽMVVoda 500m, Voľný spôsob, Bazén 09:41,00 86
1. Samuhelová Mirka Ženy mladšie 50m, Prsia, Bazén 00:46,95 18
1. Šucová Zuzana Ženy staršie TatrOt 500m, Voľný spôsob, Bazén 10:07,00 86
6. Rakacká Andrea Ženy mladšie KošTu 50m, Prsia, Bazén 01:03,58 8
3. Farkas Dóra Ženy mladšie TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Bazén 00:53,50 10
3. Demčák Pavol Muži mladší VraVy 500m, Voľný spôsob, Bazén 10:11,00 80
1. Černá Lucia Juniori OzPM 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:16,20 19
2. Čemeš Patrik Juniori TučZA 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:24,01 16
4. Szabó Lukáš Muži mladší NOS 50m, Prsia, Bazén 00:59,82 8
1. Jaroš Juraj Muži starší TučZA 50m, Prsia, Bazén 00:47,50 14
4. Cvengrošová Ľudmila Ženy staršie PstSR 50m, Prsia, Bazén 02:21,11 8
3. Kukučka Karol Muži starší OzPM 250m, Voľný spôsob, Bazén 05:02,00 49
3. Ležovičová Lucia Ženy mladšie VITALE 500m, Voľný spôsob, Bazén 10:25,00 83
2. Schmidová Monika Ženy staršie TNT 1000m, Voľný spôsob, Bazén 26:16,00 160
1. Nyáry Richard Muži mladší TopRunDS 1000m, Voľný spôsob, Bazén 15:42,00 163
2. Tonhajzer Vojtech Muži starší PohrĽM 500m, Voľný spôsob, Bazén 10:44,00 86
2. Záriš Dušan Muži starší ĽMBA 50m, Voľný spôsob, Bazén 00:51,85 8
5. SchöneckerováKováčová Eva Ženy mladšie DelZP 250m, Voľný spôsob, Bazén 06:56,00 43
5. Letko Jozef Muži mladší KŠaZ Ilava 250m, Voľný spôsob, Bazén 04:54,00 52
4. Jambrich Ludo Muži starší TučZA 250m, Voľný spôsob, Bazén 05:33,00 46
5. Záriš Dušan Muži starší ĽMBA 250m, Voľný spôsob, Bazén 06:33,00 43
6. Papež Vlastimil Muži starší TatrOt 250m, Voľný spôsob, Bazén 06:39,00 40
2. Kubaščík Marian Muži starší NOS 100m, Prsia, Bazén 02:15,73 22
4. Kedžuch Daniel Muži starší PstSR 100m, Prsia, Bazén 03:11,07 16
2. Kamenická Vierka Ženy staršie PstSR 50m, Prsia, Bazén 01:05,59 12
3. Šeminská Stanislava Ženy staršie ĽMVVoda 50m, Prsia, Bazén 01:21,02 10
8. Arbet Lukáš Muži mladší DelZP 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:30,50 43
9. Letko Jozef Muži mladší KŠaZ Ilava 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:37,00 40
10. Hlavinka Michal Muži mladší TučZA 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:37,80 37
6. Holič Pavol Muži mladší TopRunDS 100m, Prsia, Bazén 01:59,20 25
9. Šimončík Peter Muži mladší NOS 100m, Prsia, Bazén 02:17,95 16
2. Šugár Martin Muži starší ĽMBA 1000m, Voľný spôsob, Bazén 23:13,00 163
4. Barták Peter Muži mladší 250m, Voľný spôsob, Bazén 04:47,00 55
3. Matej Jozef Muži starší TNT 1000m, Voľný spôsob, Bazén 23:47,00 160
4. Pastorková Michaela Ženy mladšie TučZA 500m, Voľný spôsob, Bazén 15:08,00 80
2. Mogyorósiová Patrícia Ženy mladšie TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Bazén 00:51,23 12
1. Jaroš Juraj Muži starší TučZA 50m, Voľný spôsob, Bazén 00:36,60 10
4. Pastorková Michaela Ženy mladšie TučZA 50m, Prsia, Bazén 00:56,70 12
4. Macková Michaela Ženy mladšie PohrĽM 250m, Voľný spôsob, Bazén 06:32,00 46
6. Tužinčinová Anna Ženy mladšie TučZA 250m, Voľný spôsob, Bazén 08:43,00 40
3. Holič Pavol Muži mladší TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Bazén 04:12,00 58
6. Frolo Ľubomír Muži mladší OzPM 250m, Voľný spôsob, Bazén 05:07,00 49
3. Farkas Dóra Ženy mladšie TopRunDS 100m, Prsia, Bazén 02:06,58 31
7. SchöneckerováKováčová Eva Ženy mladšie DelZP 100m, Prsia, Bazén 02:34,58 19
8. Mináriková Radka Ženy mladšie SenĽM 100m, Prsia, Bazén 02:50,50 16
1. Šimončíková Petra Juniori NOS 50m, Prsia, Bazén 01:24,43 8
7. Jambrich Ludo Muži starší TučZA 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:54,50 28
5. Tomeček Róbert Muži mladší VITALE 50m, Voľný spôsob, Bazén 00:52,35 8
2. Tonhajzer Vojtech Muži starší PohrĽM 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:32,50 43
3. Šimko Marián Muži starší TatrOt 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:35,41 40
8. Pizur Peter Muži starší LadBard 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:07,95 25
x Pék Ondrej Muži mladší SPF DS 100m, Voľný spôsob, Bazén Nenastúpil 0
1. Rizman Ivor Muži starší TučZA 500m, Voľný spôsob, Bazén 10:05,00 89
5. Lipovský Andrej Muži mladší ĽMVVoda 100m, Prsia, Bazén 01:59,17 28
1. Šeminský Ján Muži starší ĽMVVoda 100m, Prsia, Bazén 02:08,12 25
2. Jalč Lukáš Muži mladší VraVy 50m, Voľný spôsob, Bazén 00:31,30 14
1. Remiš Patrik Muži mladší TučZA 250m, Voľný spôsob, Bazén 03:29,00 64
6. Macková Michaela Ženy mladšie PohrĽM 100m, Prsia, Bazén 02:20,45 22
4. Adamčíková Zuzana Ženy mladšie TučZA 100m, Prsia, Bazén 02:12,00 28
2. Nagyová Magdaléna Ženy staršie TurNa 500m, Voľný spôsob, Bazén 15:43,00 83
1. Lipovský Andrej Muži mladší ĽMVVoda 50m, Prsia, Bazén 00:51,45 14
1. Ivanicsová Anikó Ženy staršie TopRunDS 50m, Prsia, Bazén 01:03,27 14
1. Fillová Dagmar Ženy mladšie ĽMVVoda 100m, Prsia, Bazén 01:57,00 37
17. Szabó Lukáš Muži mladší NOS 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:30,98 16
3. Papež Vlastimil Muži starší TatrOt 100m, Prsia, Bazén 02:16,32 19
1. Leskova Andrea Ženy staršie SPOK 250m, Voľný spôsob, Bazén 06:48,00 46
11. Morihladko Martin Muži mladší PstSR 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:56,30 34
1. Dobroňová Soňa Ženy mladšie TučZA 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:17,70 31
5. Šugár Martin Muži starší ĽMBA 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:47,87 34
4. Pék Dezider Muži mladší SPF DS 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:23,30 55
3. Hikaník Martin Muži mladší TučZA 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:20,00 58
3. Ondrušková Mária Ženy mladšie TučZA 50m, Prsia, Bazén 00:52,80 14
4. Ježová Jitka Ženy staršie TNT 100m, Prsia, Bazén 03:39,61 16
3. Barková Murínová Anna Ženy staršie OraOt 100m, Prsia, Bazén 02:22,63 19
2. Nyáry Richard Muži mladší TopRunDS 100m, Prsia, Bazén 01:42,00 37
2. Jalč Lukáš Muži mladší VraVy 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:12,55 61
1. Černá Lucia Juniori OzPM 250m, Voľný spôsob, Bazén 03:34,01 40
1. Šucová Zuzana Ženy staršie TatrOt 100m, Prsia, Bazén 02:05,27 25
2. Arbet Lukáš Muži mladší DelZP 1000m, Voľný spôsob, Bazén 20:07,00 160
4. Obložinský Michal Muži starší TučZA 50m, Prsia, Bazén 01:17,30 8
3. Mogyorósiová Patrícia Ženy mladšie TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Bazén 05:43,00 49
2. Leskova Andrea Ženy staršie SPOK 100m, Voľný spôsob, Bazén 02:28,28 16
8. Ľach Miroslav Muži mladší OraOt 100m, Prsia, Bazén 02:11,69 19
1. Rusnakova Michaela Ženy mladšie VITALE 50m, Voľný spôsob, Bazén 00:36,36 14
2. Pék Dezider Muži mladší SPF DS 750m, Voľný spôsob, Bazén 12:04,00 123
12. Tomeček Róbert Muži mladší VITALE 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:59,39 31
13. Steiner Alexander Muži mladší TurNa 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:59,55 28
1. Rizman Ivor Muži starší TučZA 100m, Voľný spôsob, Bazén 01:28,50 46
Poradie Meno Kategória Klub Trať Čas Body

Nastavenia cookies

Na našom webe používáme cookies.

Niektoré z nich sú k fungovaniu stránok potrebné, ale o ostatných môžete rozhodnúť sami.