Oravská priehrada, Námestovo, Nábrežie priehrady Námestovo U-čko 19.11.2022


Poradie Meno Kategória Klub Trať Čas Body
1. Špajdel Ľuboš Muži mladší VITALE 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 08:55,00 169
6. Vadocz Stefan Muži starší ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 03:07,40 32
3. Šeminský Ján Muži starší ĽMVVoda 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 22:48,00 243
2. Hošeková Katarína Ženy mladšie PĽM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:52,60 86
2. Bartoš Milan Muži starší PstSR 100m, Prsia, Stojatá voda 02:26,80 38
1. Špajdel Ľuboš Muži mladší VITALE 100m, Prsia, Stojatá voda 01:41,10 50
1. Nyáry Richard Muži mladší TopRunDS 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 17:59,00 323
1. Rizman Ivor Muži starší TučZA 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:08,10 101
5. Vanko Ivan Muži starší NOS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:35,40 35
2. Chladný Marek Muži mladší ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:09,70 47
1. Černá Lucia Juniori OzPM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:26,60 32
1. Klimová Kristina Ženy mladšie TopRunDS 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 16:57,00 240
2. Barková Murínová Anna Ženy staršie OraOt 100m, Prsia, Stojatá voda 02:43,17 41
2. Klinčúch Roman Muži starší OzPM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:39,59 98
2. Krajčovič Vladimír Muži starší SenĽM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:50,15 44
x Šugár Martin Muži starší ĽMBA 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda Nedoplával v čas. limite 0
4. Palušák Juraj Muži mladší SKLM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:06,03 104
1. Šugár Martin Muži starší ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 00:54,01 28
1. Steinerová Veronika Ženy mladšie TurNa 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 03:00,70 32
1. Klimová Kristina Ženy mladšie TopRunDS 50m, Prsia, Stojatá voda 00:52,46 22
1. Černá Lucia Juniori OzPM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 04:31,70 80
10. Šimko Dávid Muži mladší PolSoby 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:42,60 86
2. Vadoczová Valentína Ženy mladšie ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 00:58,30 20
1. Krajčovič Vladimír Muži starší SenĽM 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 12:15,00 163
2. Nagyová Magdaléna Ženy staršie TurNa 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 15:58,00 160
7. Szabó Lukáš Muži mladší NOS 100m, Prsia, Stojatá voda 03:16,60 32
4. Kubaščík Marian Muži starší NOS 50m, Prsia, Stojatá voda 01:06,00 22
9. Farkaš Filip Muži mladší PolSoby 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:32,40 89
1. Dluhoš Viktor Muži mladší VITALE 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:12,65 53
1. Rusnakova Michaela Ženy mladšie VITALE 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:04,27 89
1. Čapliarova Dana Ženy staršie TurNa 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 15:35,00 163
2. Arbet Lukáš Muži mladší DelZP 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 24:03,00 320
1. Dluhoš Viktor Muži mladší VITALE 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 13:46,00 240
4. Jambrich Ludo Muži starší TučZA 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:06,52 38
1. Kamenická Vierka Ženy staršie PstSR 50m, Prsia, Stojatá voda 01:10,05 22
12. Steiner Alexander Muži mladší TurNa 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:56,30 80
7. Kontrík Jaroslav Muži mladší KraMrož 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:11,00 35
1. Rizman Ivor Muži starší TučZA 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:38,40 47
2. Tonhajzer Vojtech Muži starší PohrĽM 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 13:20,00 160
3. Demčák Pavol Muži mladší VraVy 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 11:18,00 163
3. Chladný Marek Muži mladší ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 00:59,40 22
11. Holub Viktor Muži mladší VraVy 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:48,60 83
4. Plšková Zuzana Ženy mladšie TNT 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 08:52,88 80
7. Demčák Viliam Muži mladší VraVy 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:15,31 95
3. Karell Miloš Muži mladší TNT 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 04:51,20 107
3. Pastorková Michaela Ženy mladšie TučZA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:02,65 18
3. Papež Vlastimil Muži starší TatrOt 50m, Prsia, Stojatá voda 01:00,80 24
5. Tősér Alexander Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:42,40 41
2. Barková Murínová Anna Ženy staršie OraOt 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:52,20 86
2. Klinčúch Roman Muži starší OzPM 50m, Prsia, Stojatá voda 00:59,85 26
4. Mináriková Radka Ženy mladšie SenĽM 100m, Prsia, Stojatá voda 03:02,50 32
4. Šeminská Stanislava Ženy staršie ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 01:27,70 16
4. Košecký Marek Muži mladší KosZP 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 12:53,00 160
1. Mečiar Martin Muži mladší VITALE 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 04:24,30 113
5. Jambrich Ludo Muži starší TučZA 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 07:10,30 89
8. Novák Roman Muži starší VITALE 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 08:14,00 80
2. SchöneckerováKováčová Eva Ženy mladšie DelZP 100m, Prsia, Stojatá voda 02:38,50 38
4. Marton Rastislav Muži mladší TatrOt 50m, Prsia, Stojatá voda 01:01,20 20
1. Čapliar Rastislav Muži starší TurNa 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 23:57,00 320
2. Tužinčinová Anna Ženy mladšie TučZA 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 19:28,00 160
3. Kubaščík Marian Muži starší NOS 100m, Prsia, Stojatá voda 02:34,87 35
5. Tősér Alexander Muži mladší TopRunDS 100m, Prsia, Stojatá voda 02:47,01 38
5. Ježová Jitka Ženy staršie TNT 100m, Prsia, Stojatá voda 04:17,00 35
6. Záriš Dušan Muži starší ĽMBA 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 07:44,30 86
4. Šimko Marián Muži starší TatrOt 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:14,00 92
1. Gilkova Monika Ženy staršie SKLM 100m, Prsia, Stojatá voda 02:30,86 47
2. Bartal Michal Muži mladší TopRunDS 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 10:05,00 166
3. Grebíková Bohumila Ženy mladšie SKLM 100m, Prsia, Stojatá voda 02:49,40 35
2. Ivanicsová Anikó Ženy staršie 50m, Prsia, Stojatá voda 01:10,40 20
5. Bartoš Milan Muži starší PstSR 50m, Prsia, Stojatá voda 01:08,01 20
1. Orihelová Martina Ženy mladšie VITALE 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 10:25,00 163
3. Ivanicsová Anikó Ženy staršie 100m, Prsia, Stojatá voda 02:43,17 41
6. Martvon Boris Muži mladší OraOt 100m, Prsia, Stojatá voda 03:08,15 35
2. Jalč Lukáš Muži mladší VraVy 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 04:33,50 110
2. Jalč Lukáš Muži mladší VraVy 50m, Prsia, Stojatá voda 00:44,70 24
7. Papež Vlastimil Muži starší TatrOt 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 07:56,50 83
5. Szabó Lukáš Muži mladší NOS 50m, Prsia, Stojatá voda 01:18,20 18
1. Jáchymková Šárka Ženy staršie SKLM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:21,22 89
6. Hanuľa Vladimír Muži mladší PolSoby 50m, Prsia, Stojatá voda 02:12,20 16
4. Hajdiaková Darina Ženy staršie DelZP 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 08:32,30 80
4. Matej Jozef Muži starší TNT 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 22:56,00 240
1. Hošeková Katarína Ženy mladšie PĽM 100m, Prsia, Stojatá voda 02:12,01 41
4. Bartal Michal Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:37,35 44
8. Marton Rastislav Muži mladší TatrOt 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:24,00 32
3. Pastorková Michaela Ženy mladšie TučZA 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:52,80 83
8. Linhart Petr Muži mladší SKLM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:28,60 92
1. Povala Radoslav Muži starší OraOt 100m, Prsia, Stojatá voda 02:20,30 41
4. Betik Anton Muži starší OraOt 100m, Prsia, Stojatá voda 03:06,10 32
1. Mečiar Martin Muži mladší VITALE 50m, Prsia, Stojatá voda 00:42,00 26
6. Záriš Dušan Muži starší ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:16,10 18
3. Stoklasa Michal Muži mladší OraOt 100m, Prsia, Stojatá voda 02:22,01 44
3. Leskova Andrea Ženy staršie SPOK 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 24:48,00 240
2. Ležovičová Eva Ženy staršie VITALE 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 21:49,00 243
6. Palušák Juraj Muži mladší SKLM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:43,50 38
2. Nyáry Richard Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:20,00 50
3. Žondová Natália Ženy staršie TatrOt 50m, Prsia, Stojatá voda 01:27,01 18
6. Svidroňová Anna Ženy staršie OraOt 100m, Prsia, Stojatá voda 04:18,42 32
4. Staudtová Katarína Ženy staršie ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 03:37,44 38
3. Kukučka Karol Muži starší OzPM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:46,63 95
6. Matuška Stanislav Muži mladší VraVy 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:35,85 98
1. Chudá Tatiana Ženy staršie VITALE 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 15:34,00 246
4. Čimbora Marián Muži mladší KraMrož 100m, Prsia, Stojatá voda 02:24,80 41
5. Barták Peter Muži mladší ĽadLab 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:12,20 101
1. Sobotka Roman Muži starší VITALE 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 19:09,00 249
x Staudtová Katarína Ženy staršie ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 00:00,00 0
3. Kukučka Karol Muži starší OzPM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:57,50 41
3. Švantnerová Zdeňka Ženy staršie TNT 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 07:43,30 83
4. Lorková Edita Ženy mladšie PstSR 50m, Prsia, Stojatá voda 01:18,36 16
7. Kedžuch Daniel Muži starší PstSR 50m, Prsia, Stojatá voda 01:32,40 16
2. Babala Stanislav Muži starší ĽMZob 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 19:30,00 246
1. Slezáková Lucia Ženy staršie SenĽM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:52,00 32
3. Hollý Jakub Muži mladší ĽMZob 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:26,85 47
Poradie Meno Kategória Klub Trať Čas Body

Nastavenia cookies

Na našom webe používáme cookies.

Niektoré z nich sú k fungovaniu stránok potrebné, ale o ostatných môžete rozhodnúť sami.