Jazero Nové Košariská Dunajská Lužná 18.02.2023


Poradie Meno Kategória Klub Trať Čas Body
2. Štefek Miloš Muži starší ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:00,11 41
2. Leskova Andrea Ženy staršie SPOK 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 03:08,31 32
6. Košecký Marek Muži mladší KosZP 50m, Prsia, Stojatá voda 01:06,27 22
2. Hošeková Katarína Ženy mladšie PĽM 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 11:47,54 160
5. Keresztényi Dávid Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:42,77 47
9. Budayová Monika Ženy mladšie OzPM 50m, Prsia, Stojatá voda 01:39,64 16
3. Šeminský Ján Muži starší ĽMVVoda 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 19:54,03 240
3. Šeminský Ján Muži starší ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:11,89 38
3. Hošeková Katarína Ženy mladšie PĽM 100m, Prsia, Stojatá voda 02:26,03 38
7. Tősér Alexander Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:45,38 41
2. Kubaščík Marian Muži starší NOS 50m, Prsia, Stojatá voda 01:16,72 18
1. Bartal Michal Muži mladší TopRunDS 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 13:58,92 240
2. Hajdiaková Darina Ženy staršie DelZP 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 08:06,55 80
4. Šnegoňová Ivona Ženy mladšie TopRunDS 50m, Prsia, Stojatá voda 01:17,72 26
5. Tősér Alexander Muži mladší TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:46,92 18
1. Leskova Andrea Ženy staršie SPOK 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 14:18,44 163
7. Chalás Ján Muži starší SPOK 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:13,09 16
3. Nagyová Magdaléna Ženy staršie TurNa 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 21:22,63 240
3. Keresztényi Dávid Muži mladší TopRunDS 50m, Prsia, Stojatá voda 00:57,38 28
4. Šnegoňová Ivona Ženy mladšie TopRunDS 100m, Prsia, Stojatá voda 02:35,05 35
3. Košecký Marek Muži mladší KosZP 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 12:22,43 163
3. Keresztényi Dávid Muži mladší TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:45,27 22
8. Tősér Alexander Muži mladší TopRunDS 50m, Prsia, Stojatá voda 01:07,34 18
5. Kubaščík Marian Muži starší NOS 100m, Prsia, Stojatá voda 02:32,84 32
4. Šimko Marián Muži starší TatrOt 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:13,84 89
4. Pečenka Ladislav Muži starší ĽMBA 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:05,53 35
2. Ležovičová Eva Ženy staršie VITALE 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 18:40,72 243
5. Ternényová Zuzana Ženy mladšie ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:18,20 24
3. Šugár Martin Muži starší ĽMBA 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:01,12 38
10. Demčák Viliam Muži mladší VraVy 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:14,00 32
1. Sobotka Roman Muži starší VITALE 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 16:46,05 246
1. Hollý Jakub Muži mladší ĽMZob 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 03:50,98 98
3. Pauco Vladimir Muži mladší DelZP 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:35,69 53
1. Černá Lucia Juniori OzPM 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 08:26,13 160
6. Kirschner Alexander Muži starší ĽMVVoda 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 07:14,29 83
2. Crkonova Linda Ženy mladšie ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:07,47 30
5. Frolo Ľubomír Muži mladší OzPM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:28,44 86
4. Šugár Martin Muži starší ĽMBA 100m, Prsia, Stojatá voda 02:21,01 35
5. Papež Vlastimil Muži starší TatrOt 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:37,45 86
9. Arbet Lukáš Muži mladší DelZP 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:51,75 35
7. Polák Ján Muži starší TNT 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 07:54,18 80
2. Nágl Martin Muži mladší ĽMBA 100m, Prsia, Stojatá voda 03:18,90 32
3. Arbet Lukáš Muži mladší DelZP 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 20:51,53 320
1. Orosová Martina Ženy staršie ĽMVVoda 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:55,28 83
1. Mináriková Radka Ženy mladšie SenĽM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 03:01,70 32
2. Kachman Michal Muži mladší VraVy 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 04:32,30 95
1. Rizman Ivor Muži starší TučZA 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:53,47 44
1. Gálffy Tibor Muži starší TopRunDS 100m, Prsia, Stojatá voda 01:59,86 44
8. Polakovičová Denisa Ženy mladšie SPOK 50m, Prsia, Stojatá voda 01:37,00 18
2. Babala Stanislav Muži starší ĽMZob 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 17:27,55 243
1. Vadoczová Valentína Ženy mladšie ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 01:04,61 32
1. Šimko Marián Muži starší TatrOt 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:49,46 28
1. Fillová Dagmar Ženy mladšie ĽMVVoda 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:14,18 83
2. Gálffy Tibor Muži starší TopRunDS 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 11:42,30 160
4. Gabriel Zemes Muži starší TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:54,25 22
2. Demčák Viliam Muži mladší VraVy 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 11:26,65 166
1. Karell Miloš Muži mladší TNT 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 09:34,91 169
6. Trenčanský Peter Muži mladší ĽMBA 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:28,93 83
1. Fillová Dagmar Ženy mladšie ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:09,48 44
4. Thier Štefan Muži mladší ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:00,61 26
2. Sobotka Roman Muži starší VITALE 100m, Prsia, Stojatá voda 02:05,04 41
1. Papež Vlastimil Muži starší TatrOt 50m, Prsia, Stojatá voda 01:08,84 20
1. Čapliar Rastislav Muži starší TurNa 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 22:31,80 320
1. Krajčovič Vladimír Muži starší SenĽM 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 04:52,09 98
1. Holič Pavol Muži mladší TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:42,51 26
3. Holič Pavol Muži mladší TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 04:37,70 92
2. Hollý Jakub Muži mladší ĽMZob 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:29,61 56
3. Rizman Ivor Muži starší TučZA 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 04:59,63 92
1. Ležovičová Eva Ženy staršie VITALE 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 02:07,27 35
2. Švantnerová Zdeňka Ženy staršie TNT 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 14:24,00 160
3. Šugár Martin Muži starší ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:21,46 16
7. Thierová Ľubica Ženy mladšie ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:30,74 20
5. Ferenczyová Xénia Ženy mladšie ĽMZob 100m, Prsia, Stojatá voda 02:39,55 32
5. Krajčovič Vladimír Muži starší SenĽM 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:54,87 20
2. Griflík Marcel Muži starší VITALE 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 04:55,80 95
6. Szabo Martin Muži mladší ĽMVVoda 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:07,59 16
2. Štefek Miloš Muži starší ĽMVVoda 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:50,05 26
2. Farkasová Eva Ženy mladšie TopRunDS 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 06:59,92 80
1. Szabo Martin Muži mladší ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:55,20 35
4. Taric Ladislav Muži mladší TopRunDS 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:46,91 20
1. Nyáry Richard Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:25,82 59
1. Kukučka Karol Muži starší OzPM 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 10:41,79 163
2. Vadoczová Valentína Ženy mladšie ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:17,05 41
2. Žďárský Šimon Muži mladší SPPBR 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 16:37,41 323
1. Chudá Tatiana Ženy staršie VITALE 750m, Voľný spôsob, Stojatá voda 14:17,48 246
1. Nyáry Richard Muži mladší TopRunDS 1000m, Voľný spôsob, Stojatá voda 15:33,00 326
2. Flochová Jana Ženy staršie ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 03:10,73 35
1. Dacková Jana Ženy mladšie ĽMVVoda 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:24,83 16
9. Szabo Martin Muži mladší ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 01:19,48 16
3. Crhová Mária Ženy staršie ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 03:35,75 32
7. Trokan Boris Muži mladší ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:07,13 20
7. Chladný Marek Muži mladší ĽMVVoda 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 05:34,36 80
4. Matuška Stanislav Muži mladší VraVy 250m, Voľný spôsob, Stojatá voda 04:49,42 89
1. Černá Lucia Juniori OzPM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:22,91 32
2. Brečan Martin Muži mladší SenĽM 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:44,31 24
3. Kukučka Karol Muži starší OzPM 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:54,12 24
x Polakovičová Denisa Ženy mladšie SPOK 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda Nenastúpil 0
6. Šugár Martin Muži starší ĽMBA 50m, Voľný spôsob, Stojatá voda 00:55,73 18
5. Matuška Stanislav Muži mladší VraVy 50m, Prsia, Stojatá voda 01:02,25 24
5. Misovic Vojtech Muži starší ĽMVVoda 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 03:09,05 32
2. Crhová Mária Ženy staršie ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 01:51,02 16
6. Dacková Jana Ženy mladšie ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 01:25,00 22
3. Bednarikova Andrea Ženy mladšie ĽMBA 50m, Prsia, Stojatá voda 01:07,72 28
1. Flochová Jana Ženy staršie ĽMVVoda 50m, Prsia, Stojatá voda 01:44,09 18
x Gabriel Zemes Muži starší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda Nenastúpil 0
1. Orosová Martina Ženy staršie ĽMVVoda 100m, Prsia, Stojatá voda 02:53,99 38
4. Bartal Michal Muži mladší TopRunDS 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:38,12 50
4. Holub Viktor Muži mladší VraVy 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 14:05,76 160
1. Ležovičová Lucia Ženy mladšie VITALE 500m, Voľný spôsob, Stojatá voda 11:29,28 163
2. Henžel Dávid Muži mladší VITALE 50m, Prsia, Stojatá voda 00:56,94 30
1. Taric Ladislav Muži mladší TopRunDS 50m, Prsia, Stojatá voda 00:56,50 32
6. Brečan Martin Muži mladší SenĽM 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:45,12 44
8. Kachman Michal Muži mladší VraVy 100m, Voľný spôsob, Stojatá voda 01:48,08 38
Poradie Meno Kategória Klub Trať Čas Body

Nastavenia cookies

Na našom webe používáme cookies.

Niektoré z nich sú k fungovaniu stránok potrebné, ale o ostatných môžete rozhodnúť sami.